שלב מספר 1

ע"פ קבוצת אורבן נדלן מימון מאובטח לפני להסתפק בבית. איך מראש מוסמך ולאחר מכן לאחר ההלוואה הביתה קרוב יגיד לך איזה סוג של בית אתה יכול לשאת כדי לרכוש. כי זה יהיה ללא ספק להיות חוזה לא. 2, מקווים לשלם דמי הלוואה גבוהים יותר על זה, ואולי לענות על כל הדרישות עבור פחות. לאחר יש לך את תוכנית ההוצאות המצרפי שלך התיישבו, לשים בצד במזומן עבור הקדמי בתשלומים.

חברת אורבן נדלן
חברת אורבן נדלן

עם מטרה סופית מסוימת כדי לקבל את ההלוואה הביתה השני היקר, המלווים בריבית לעתים קרובות לחפש התחייבות לשכר (DTI) יחס של מתחת 36%. [10] זה מרמז על החובות המצטבר שלך, כולל ההלוואה הראשונה שלך הביתה, צריך להיות רק על 33% במזומן כי אתה רוכש מדי חודש. למשל, בעלי משכנתא שלוקחים 7,000 $ לחודש ויש להם 2,500 $ מתחת למים יש DTI של 35%.

להיות מוכן לשים 20% של תג מחיר. זה במזומן צריך שמקורם קרנות מילואים שלך או את הערך של היישוב הנוכחי שלך. אתה יכול גם לשקול מקבל נגד האסון שלך הגנה אסטרטגיה או מימון פרישה שלך.

שלב מספר 2

להציע הצעה זה אחד השלבים הכי מורכבים, אף אחד לא רוצה להפסיד. אורבן נדלן ממליצה לך לעשות הצעה על הבית רגע שאתה אוהב. מקווה לעשות כמה הצעות כי הם בסופו של דבר לעלות לפני שאתה מגיע אחד.

שלב מספר 3

מצא דרך להתחיל לאבטח את הבית החדש שלך. הבית השני שלך הוא ספקולציה, אז תצטרך לוודא שתבצע הסדרי זהיר כדי לאבטח אותו. הנה כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להגן על המשאב הנוכחי ביותר שלך:

  • קבל בדיקה ביתית לפני הרכישה. אתה צריך לדעת על כל בעיות ההמתנה או פוגע סוחר אולי לא חשפה לפני העסקה.
  • קבל הגנה כותרת.
  • קבל הגנה מסוכנת (רעידות סייסמיות, נחשולים, אש וכדומה).
אורבן נדל"ן פרויקטים
אורבן נדל"ן פרויקטים

רוצים לצפות במידע על פרויקט של אורבן נדלן שיצא לדרך? לחצו כאן!