אורבן נדלן על משכנתא

לא פשוט לקחת את המקסימום הם להלוות לך

על פי חברת אורבן נדלן רצוי שתגלה את הסכום שאתה יכול להשיג לפני שתתחיל לרדוף. עם זאת, לא פשוט לסמוך על מה מומחים הלוואה אומרים שאתה יכול לעמוד להשיג. כל הדברים נחשבים, הקרב לפצות וכמה עשויים בשמחה לתת לך אשרות כדי לפצות את הגירעון.

נסה מחשבון המשכנתא שלנו לתפוס את הסכום שאתה יכול להשיג ולראות את האמת של חודש החזרים, כולל ריבית. בשלב זה לנצל את המתכנן תקציב התקציב כדי להבין מה אתה יכול לשאת כדי לפצות בעת נהיגה את דרך החיים שאתה צריך. אם אלה להראות שאתה לא יכול לשאת את העלות של הנכס, לא להתעלם ממנו.

רק לקחת gander על נכסים בתוך התוכנית הפיננסית שלך ולשמור על מרחק אסטרטגי מאלה אפילו חלוקה מעל. אם לא, תוכל גם לשבור את הנחישות שלך או להיות מתוסכל.

חינם הביתה ערך העסקה התקנים

אורבן נדלן פרויקט ברחוב אבא הלל רמת גן
אורבן נדלן פרויקט ברחוב אבא הלל רמת גן

האינטרנט הפך זהב של נתונים לחצות לבחון כל נכס. ברגע רק את ההגנה של מומחים וסוכנים, עכשיו נעשה נכון, אתה יכול לקבל נתונים ערך חינם.

כדי לתפוס מה כל מקום בכל מקום הלך backpedaling כמה שנים הגון, ניסיון למכור ערך יעדים הנכס, למשל, Nethouseprices ו Zoopla.

כדי לעזור לענות על החקירה "72 לויס ליין הלך עבור 210,000 £, אבל זה היה מיטה מתעלמת או עשיר 3-מיטה עם מטבח האי ורצפות אגוז?", ציד הבית מפלצת האתר Rightmove קואורדינטות מכר את העלויות עם נקודה אחר נקודה רכוש הישן פרסומות , כולל התמונות, לשאול עלויות, תיאורים וסידור הרצפה.

עבור 30 + מכשירים לביקורת בית, כולל יעדים לסקור misdoing או להסתכן הסכנות, לראות את מחיר הבית חינם הערכות ישירות.

לוח זמנים רגיל (מאת אורבן נדלן)

גלה נכס:

חקור את השטח, סורקים מפעילי עיזבון ואתרי רדיפה.

הציעו הצעה:

ליידע את vender מה אתה מוכן לשלם וכל התנאים.

הצעה לסחור: 2 עד חודש וחצי

זה הודה:

כעת קבל סקירה כללית כדי לבדוק את מצב הנכס. המומחה בודק כל בעיה חוקית.

סַחַר:

אתה משלם את החנות שלך ולא יכול לסגת ללא עלות משמעותית.

המסחר להתמודד: בתוך שבריר שנייה עד 4 שבועות

הַגשָׁמָה:

אתה למסור את כל מה שנותר המסחר למסחר את המפתחות ואת המעשים. הנכס כיום שלך כדין.

הרם את דירוג FICO שלך

להרים את ניקוד האשראי שלך אין שום משמעות משמעותי עבור חוזים לפני בדיקת רשומות האשראי שלך בארגונים העיקריים הם ללא blunder.

שגיאות קטנות יגרמו לפיטורים. לדוגמה, רשומות דינמיות שנרשמו לכתובות ישנות / שגויות יפגעו ביכולתך ברצינות, לכן שוט באמצעות מסמכי האשראי שלך ולוודא שכל רשומה דינמית (אפילו בלתי נשכחת ולא בשימוש) מגויסת לכתובת הנכונה.

זה אפשרי לבדוק את המסמכים שלך בחינם באמצעות סעיף האינטרנט להימלט. לקבלת נקודות עניין מלאות וכיצד לתקן שגיאות, עיין במדריך דירוג האשראי. כמו כן, על סדר היום של דברים לשלם מוח מיוחד לפני החלת, ראה שפר את המשכנתא הסיכויים.

ארגון הלוואה הביתה ברמה בסיסית

כמה בנקים מציעים הלוואות הביתה אמיתי על הסיכוי כי אין לך להקים נכס – הם מציעים "הלוואה הביתה על רמה בסיסית" (MIP). זה אומר לך באופן זמני את הסכום שאתה יכול לרכוש, בכפוף למציאת נכס סביר בזמן קבוע מראש.

ראיות של החנות שלך ו- MIP ייתן לך את נקודת המבט המועדפת העיקרית כאשר בהצעה. זה יכול להיות בדיקת אשראי, אולם חותמת אחת על המסמך שלך הוא לא יותר מדי הסדר (ראה מדריך דירוג אשראי). עדיף לשוחח עם לא רע הביתה סוחר הלוואה אשר לעתים קרובות יש את היכולת לעזור לתת מחשבה על מה שאתה יכול לרכוש.

האם לזכור MIPs לתת בהחלט שום אישורי – הם עלולים להעריך. שיעורי ההלוואה הביתה להעביר כל יום, כל כך אמין לבדוק אם הסדר מעולה של התברר להיות נגיש.

עלויות הבית הם שווקים, הרבה כמו הצעות

הודעתו של מרטין:

זכור, אף אחד לא היה אומר להיות מסוגל לך מה יקרה עלויות הבית, אבל רבים ינסו.

עשיתי ITV חדשות באנטר עם מומחה תחום בכיר אנליסט פיננסי העיר. עיקרי צפוי בית מוצק פיתוח ערך, השני התרסקות של 30%. אמרתי: "כל אדם שחושף בפניך, הוא מבין מה יקרה הוא מקשקש. אשר שניהם ציינו, "זבל!"

 

חינם מודפס MSE מדריכים החוזה

מחזור משכנתא הוא אחד הגדולים בשמירה על הכסף שלכם, פעולה שאפשר להעלות על הדעת: עבור כל 1% בתככים לך לחתוך על הלוואה ליש"ט £ 100,000 יוצאת דופן, אתה חילוף £ 80 לחודש.

מודעות פרסומת