אורבן נדלן – שאלות ותשובות

לחשב את עלות הרכישה האמיתית

דמי לגיטימי זה לא פשוט כמו לקבל הלוואה הביתה, לחטוף את המפתחות, ולקנות דירה, אתה נמצא. רכישת בית כמעט מובטחת לעלות יותר ממה שאתה עלול לחשוד. זה מה לחשב.

בית ההלוואה משחק תוכנית הוצאות

דוד זהבי מנכ"ל אורבן נדלן מסביר כי הוא מקווה שהבנק שלך ישלם או ישנה את תוכנית המשחק. הם משנים עם זאת 1,000 ליש"ט הוא פועל של הטחנה. לפעמים זה לא להחזר, ללא קשר לאפשרות כי לקנות נכשל לעבוד.

הוצאות הערכה

דוד זהבי אורבן נדל"ן
דוד זהבי אורבן נדל"ן

זהו חשבון המלווים תשלום עבור הערכה כדי לבדוק את הנכס קיים וכי היא מציעה אבטחה נאותה עבור האשראי. עלות משמרות לפי המלווה בריבית ותג המחיר, אך תוכנית ההוצאות עבור 300 ליש"ט.

הוצאות לגיטימיות

בנקים רבים יוסיף הוצאות לגיטימי, למרות העובדה כי כל הדברים נחשב היית צריך לנצל מומחה אישר על ידי אותם. על הסיכוי שאתה משלם עבור מעבר משלך, אתה לוקח לטרוח על £ 500 – 800 £, מותנה על תג מחיר.

חובת בולים

רכישת נכס עבור יותר מ 125,000 £ ואתה תצטרך לשלם את החובה בולים להגיע להעריך על תג המחיר שלה. הגישה הקלה לגלות איזה סכום הוא לנצל את החותם שלנו חוב מחשבון.

סקירות

אלה הם נקודת מבט נוספת יקר לכל לקנות, עם סקירה רגילה עולה £ 400 ל 700 £. אנשים רבים לשלם עבור מחקרים על קונה כי לא מצליחים להתאמן, אז תוכנית ההוצאות עבור כמה.

עלויות פינוי

תיקונים הביתה אם אתה לא יהיה ערימה להיות מסוגל הדברים שלך לחלק האחורי של הרכב, דמות ואן גירוש. אלה מתחילים ב £ 100 עבור מהלכים סמוכים קטנים, אבל ללא ספק יכול רץ ל 1000 ליש"ט עבור העברת מוצרים נפוצים של המשפחה הפרדות ארוכות.

תיקונים ביתיים

מ צבעי רעוע כדי כיורים פגומים, להפריש קצת כסף עבור אחזקת הנכס מפתיע. "אם זה בית ישן, תנחשו שפראנק ספנסר יעשה כל אחד מהעבודות של דיי, בתקווה לתקן הכל ולעשות 10 דברים שונים שלא קיוויתם לפני שאתם מתחילים להראות. "

ריהוט ופריטים נוספים

נכון לעכשיו ליסינג מקום בחוץ? זכור כי תצטרך לרכוש הכל החל לינה לא פורמלי מכסחות דשא הרצפה.

בשלב זה יש את הפריטים מתיש עם זאת נוסף יסודות: אורות, גוונים בהירים, מברשת לטרינה, ניקוי קערה, מחצלות כניסה, מלכודות מוביל הרחבת.