אורבן נדל"ן : מה לעשות לאחר רכישת דירה?

כל הכבוד, עשית את זה! החלק הקשה ביותר הוא סיים, ועכשיו זה הזדמנות אידיאלית עבור … צעד קצת פחות חשוב.

מאת: אורבן נדל"ן

על הסיכוי כי הדם ואת תנועות גור הראו לי משהו, זה כי להיות מאוד מסודר יכול לחסוך ממך לעבור. או, מצד שני למצב זה, מדאיג מטורף, שהוא בעצם דבר דומה.

1. טריומף הברכיים

פשוטו כמשמעו. אתה עשית את זה, אתה כבר זכתה לסגור את, אתה כבר נכנס לתוך יציבות יציבות תקציבית.

למעשה, צעד שאין להכחישו הוא לקחת עד מידה רבה ניצחון רגשית הברכיים סביב הכיכר בתלבושת הטובה ביותר שלך, המשפיעים על פסקול רוקי ומבעבע על פני השטח כדי לדווח באופן רשמי על הנחיתה שלך.

2. הסיפון את זה

לא משנה אם אתה צריך לבלות כמה שעות איקאה או סביב תשע שנים בקיימארט, להשקיע קצת אנרגיה לסדר את הרהיטים האידיאלי כמובן של פעולה את הבית החוצה עם נפוח ו מיותר לחלוטין .

בנסיבות מסוימות של השנה האוסים פשוט לשכוח רהיטים לטובת הרחוב בחינם, אשר יהיה להוכיח להיות שימושי עכשיו שיש לך הלוואה הביתה לשלם. איזה מין אדם מטורף היה משליך את כרית השינה הגדולה להפליא עם כתמים ברורים? טֵרוּף.

נסה להיות איתן אומר לאמא שלך אתה לא חושב כי הכיסא פרח כי היא רכשה בשנת 1979 לא מתאים בדיוק עם הלשכה הטלוויזיה שלך, למרות שזה בהחלט מעולה הטעם שלה הוא מושלם, ואתה אף פעם לא יכול לשאול אותה.

3. לרסק את החומר הבוגר מתיש

חברת אורבן נדלן מציגה כי לאחר האנרגיה לובשת, עליך לקשר את הכוח, לקבל אינטרנט, לשנות את הכתובת שלך על הכל, קרוב לוודאי לגלות מתי זה קיבול הלילה. לילה שקע הוא הכרחי, שכן יהיה כזה מספר גדול של קופסאות מן הרהיטים שלך מהפיצה אתה תהיה לאכול כל הלילה במשך השבועיים הבאים בטענה כי נע יונק ואתה לא הגיוני של החדש תַנוּר.

4. מקלחת שמפניה בכל רחבי

זה מה שהם עושים בדרך כלל בהקלטות מוסיקה או כאשר אנשים זוכים במרוץ פורמולה 1, וזה בהחלט דומה ולא בטוחים כמו רכישת הבית הראשון שלך. פשוט לא בבית, שכן אתה טוען כי עכשיו ולכסות ניקוי יקר.

5. להתרברב בפייסבוק

אתה מעמיד פנים להחמרה וגונח על אנשים מבית הספר התיכון שלך שולח תצלומים סמיילי לפני סימן נמכר. עכשיו זה התנופה שלך להטריד את כולם. אחד מאותם הקפצה מרנינה ראויה לציון מסביב לתצלומים להשפעה קיצונית ביותר.

6. להאשים את החברים שלך לעשות את ההבדל

"שלום דבו, זכרי בכל אחת מהנסיבות האלה שהרמתי אותך מהבאר בשתיים בלילה, או שהשאילתי לך כסף, או שאמרתי למנהל שלך שאתה חולה בברוטליות כשאת פשוט מתנשאת באכזריות י טוב יותר, אקראי לחלוטין, אבל יש לנו המון דברים לעבור למקום החדש ".

העברת הבית הוא חלום רע מחריד, אז תצטרך להאשים עם זאת רבים של החברים שלך כפי שניתן לצפות בנסיבות העניין לתוך לעזור לך להרים את הדברים המשמעותיים ותופס את הדירה אתה יזכה עד סוף היום.

7. חנוכת הבית

ברור, הדבר החשוב ביותר לעשות אחרי שאתה עבר לבית החדש שלך מעולה הוא לאפשר את החברים שלך לבוא ולשפוך יין אדום על העטיפה! אורבן נדל"ן מסבירה כי זוהר המילגה יהפוך את הבית החדש שלך באמת מרגיש כמו בבית. גנבתי את זה מכרטיס הברכה, אבל זה נופך מדהים.