אורבן נדלן : איזה סכום הלוואה לקחת לרכישת בית?

איזה סכום של הלוואה הביתה אתה מתאים את הצעת החוק עבור?

חברת אורבן נדלן מסבירה כי לפני שתתחיל בקניות, זה הכרחי כדי לקבל מושג על כמה מומחה הלוואה באמת מציעים לך לקנות את הבית הראשון שלך. אתה עשוי לחשוב שאתה יכול לנהל את העלות של 300,000 $ הביתה, אבל המלווים בריבית עשוי להאמין שאתה שימושי עבור $ 200,000 להסתמך על משתנים כמו כמה מחויבות אחרת יש לך, את החודש עד השכר ועד כמה אתה כבר בהווה שלך מקום עבודה. כמו כן, מתווכים רבים לא להשקיע אנרגיה עם לקוחות אשר לא ניקה את הסכום שהם יכולים לשאת לבזבז.

זה יהיה רווח לך כדי להבטיח את הכספים שלך כולם ביחד. על פי רוב, תוך התחשבות המטרה סוף כדי לעמוד בכל הדרישות לקבלת מראש הביתה, אתה צריך לקבל אשראי גדול, בעבר מלא לשלם את החשבונות שלך בזמן התחייבות קיצונית ביותר לשלם שיעור של 43%. מומחים הלוואה כיום על פי רוב רוצה לרסן את עלויות הלינה (חשוב, פרמיה, חיובים ובעלי הנכס הגנה) עד 30% של חודש לווים לשלם נטו, אולם נתון זה יכול להשתנות בדרך כלל, מותנה על הקרקע הסמוכה לפרסם .

הקפד לקבל מראש שאושרה עבור אשראי לפני הגדרת הצעה על הבית: במקרים רבים, אורבן נדלן מציעה לך לא לעסוק הצעה זה לא הלך עם הלוואה מראש הביתה ההלוואה. אתה עושה את זה באופן בסיסי על ידי המבקש הלוואה הביתה ו מסיימת את החומר המודפס חיוני. זה בעל ערך לחפש מומחה הלוואה ולנתח עלויות מימון וחיובים באמצעות מכשיר כמו הלוואה הביתה מספר אתרים או  דרך גוגל.

לאחר שהתיישבת על מומחה הלוואה ומחובר, המלווה בריבית יאשר את רוב הנתונים הכספיים שניתנו (בדיקת דירוגים של FICO, בדיקת נתוני עבודה, קביעת מחויבות לשכר, וכן הלאה). מומחה הלוואה יכול מראש לטובת הלווה עבור סכום מסוים. דע כי ללא קשר לאפשרות שאתה כבר מראש מאושר עבור הלוואה הביתה, מראש שלך יכול ליפול דרך סוף סוף על הסיכוי כי אתה להשיג משהו כדי לשנות את ההערכה הפיננסית, כמו חזרה לרכב אוטומטי.