5 טיפים מחברת אורבן נדלן ליזמי נדל"ן צעירים

אורבן נדל"ן

1- לא בושה להעזר ביועצים

קח סוכן בשוק לרכישה. האם בתים מרופטים עכשיו או יקר? יש לך ללכת על ציד תרשים של יחידת המשפחה שכר הביתה עלויות ולראות אם העיר שבה אתה מחפש יש אחוז גבוה ביחס לערים אחרות. אורבן נדלן מעוניינת שתשימו לב שכמה קהילות עירוניות כמו ניו יורק וסן פרנסיסקו עשויות להיות בלתי ניתנות להערכה לממדים כאלה.

לשוחח עם מומחה קרקע, או כמה מפעילי, על העלות היחסית של בתים. ללא קשר לאפשרות שאתה לא מוצא פתרון מלא (קשה לקבוע אם שוק הלינה הוא צנוע או יקר, כמו הנתונים אינו ברור בדרך כלל), אתה יכול לקבל מוביל בשווקים מסוימים לחפש או אפילו בתים כי הם לוקחים. נתונים אלה הם משמעותיים.

2- לרכוש בית שני זה לא דבר קל

מצפה כי לא תהיה לך את היכולת לחכור את הבית השני. האם רגע הביתה עדיין מיזם מוגן ללא חכירה ריפוד של עלויות מוזכרות? אורבן נדלן מסבירה על הסיכוי כי זה לא יקרה, אתה באמת צריך לטפל ברכישת הבית בכל רגע. מספר מופרז של משפחות לרכוש רגע הביתה כי הוא יקר מדי, שים לב כי תהיה להם את היכולת לחכור כאשר הם לא מעורבים את הבית השני. כאשר החכירה מסתיימת באופן בלתי אפשרי, בלתי מובן, או יוצר באופן משמעותי פחות מהצפוי, בעלי הנכס נשארים עם מיזם שטוח נופל.

3- תמיד צריך לדעת מה עם הנכס שלך

armchair-2446589_640
אורבן נדלן : רכישת בית 2

לעשות מוזלים של עלויות שניתן להעלות על הדעת. כלול את כל דמי השכירות של בעלות על הבית. האם אתה יכול להתאים את העלויות האלה לתוך התוכנית הפיננסית שלך עם שטח לשמור? כן, אתה תהיה ערך הבניין בבית השני שלך, אבל במקרה זה לשים את המשאבים לתוך רגע הביתה נוטש אותך נואש ברצינות מדי חודש, אתה יכול להיות במצב אידיאלי מחזיק עד שאתה משלם את ההלוואה הראשונה הביתה שלך , אורבן נדל"ן מביאה לדוגמה כמה עלויות שניתן להעלות על הדעת:

חיובים רכוש. לא כמו המדינה להביע; את עלות נכס שנתי שנתי בלוס אנג 'לס הוא 1,200 $ עבור $ 100k הביתה, או 1.2%. [2] אם חיובים רכוש גבוהים מדי בעיר אתה חושב על, לחקור את שיעור המפעל (דמי הקרקע) בערים השכנות. אתה יכול לחסוך הרבה מזומנים בארץ מטילה בעצם על ידי קניית בית בעיר ליד אזור המועדף שלך, כי אין שיעור מיסוי גבוה.

שירותים פונדמנטליים. אלה צריכים להיות הרבה יותר נמוך אם הבית הולך ריק עבור חלקים משמעותיים של השנה, אבל לא צריך להתעלם.

עלויות שיפוץ / אחזקה. בית הוא דבר חי – הוא מתפתח, מזדקן, זקוק לעזרה. גורם בהוצאות של עיצובים מקובלים ומנהלי אחזקה, לפי אורבן נדל"ן למשל, גימור. החצר והגינה של הבית רגע צריך להיות כל הזמן במקרה שיש לך דיירים, או על הסיכוי כי חסר לך פיסת השנה. באמצע חודשי השנה, עשבים צפופים ודשא לא חתוך לקדם את הנכס נטוש.

הגנה מורחבת. עלות ההגנה עשויה להיות גבוהה יותר לאור העובדה כי הנכס יהיה חלק ריק של השנה, או לנוכח העובדה שיש לך תושבים.

מינהל הממשל. ארגון ניהול רכוש צריך להיות גורם העלות העיקרי שלך , במיוחד במקרה שאתה רוכש הביתה רגע כי הוא רחוק ממקום המגורים הראשי שלך. במקרה שאתה לשכור את הנכס, אתה צריך לעשות תוכניות משחק עבור מישהו לתת תיקונים המשבר לתושבים שלך. לפי צוות אורבן נדלן אם יש לך בית מילוט רחוק, אתה צריך לוודא שמישהו יכול לבדוק עבור ערוצי לחיזוק או חורים בגג או כמה נזקים אחרים שניתן להעלות על הדעת לבית שלך.

4 – קצת על זיכויים

לא ממש לשים כסף על הערכה דומה זיכויים ייתכן שיהיה עבור הבית הראשון שלך. בדוק עם מס הכנסה כדי לגלות מה ההוצאות ההוצאות של רגע הביתה יהיה. עבור אנשים מסוימים, הוצאות ההוצאות של בעלות על רגע הביתה עולה על חובות חובה, במיוחד על הסיכוי כי אתה חי בבית במשך יותר ימים מאשר אתה שוכרים את זה.

לדוגמה, על סיכוי כבוי כי אתה חוכר את הבית במשך פחות מ 14 ימים, אתה לא צריך להכריז על כל רווח. במקרה שיש לך את הבית במשך פחות מ 14 ימים בשנה, הנכס שלך הוא כפי שנצפו העסק עד 25,000 $ בשנה ניתן לנכות.

5 – אורבן נדלן ממליצה לקחת רואה חשבון

יועץ רואה חשבון או יועץ לפני שאתה פשוט קדימה ולהתחיל לחפש לרגע הביתה. לרו"ח או ליועץ משפטי יש את היכולת לתת לך נתונים מדויקים, קדימה על הטבות מס, זיכויים, עלויות מימון, וכן הלאה. למשל, סביר להניח שאתה מצפה הלוואה הביתה יקר יותר, עם עלות מימון גבוהה יותר, לשלם קצת אכפת בהלם ההיסטוריה – רגע הביתה בדרך כלל רק עולה יותר כדי להבטיח.