אורבן נדלן : האם הלוואה תשפיע על הצעת המחיר שלך?

כיצד FHA ו VA הלוואות יכולות להשפיע על ההצעה שלך? אורבן נדלן טוענת שיש אפשרות רבה מאוד. קריאה מהנה!

במקרה של סיכוי שאתה מקבל VA או FHA מראש שמירה על המטרה סוף כדי לממן את הרכישה שלך, אתה צריך לשלב את הנתונים בהצעה שלך. זה בגלל התקדמות הממשלה לשים עוד כסף הקשורים וביצוע התחייבויות על המוכר.

אגרות שאינן ניתנות להמרה

ראשית אורבן נדלן טוענת כי VA ו FHA הינם זיכויים להכחיש את הרוכשים משלמים סוגים מסוימים של הוצאות כי הם טעונה באופן קבוע על ידי הבנקים, ארגוני השלשה, מומחים ההתנחלות, וארגונים הכותרת. הם נקראים הוצאות "בלתי קבילות". למרות הכל הם מואשמים בכל מקרה, אבל כמו הרוכש, אתה "אסור" לשלם אותם. התוצאה היא כי סוחר רוחות לשלם להם במקום לך.

אורבן נדלן - קראו את הטיפים שלנו בכובד ראש!
אורבן נדלן – קראו את הטיפים שלנו בכובד ראש!

חלק גדול יותר של אלה "שאינם מותרים" חיובים שמקורם מומחה ההלוואה שלך. כאשר אתה מבצע הצעה אתה צריך רק היה מראש מוסמך על ידי קצין האשראי, אז אתה או מפעיל הקרקע שלך יכול לשאול כמה הבנק של הוצאות שאינן מותרות יהיה. אופרטורים מנוסים צריך גם יש לחשוב על מה הוצאות שאינן מותרות יחויב על ידי הנאמן או ההתנחלות מומחה ואת סוכנות ביטוח הכותרת.

מאז אלה הן הוצאות הסוחר לא ישלם על הצעה עם מימון רגיל, נתונים אלה חייבים להיות משולבים ההצעה שלך. ע"פ קבוצת אורבן נדל"ן אתה צריך גם להבין כי מאז הסוכן יהיה משלם את החיובים הנוספים, הם עשויים להיות קצת פחות שנוי במחלוקת על העלות.

VA הערכות FHA

הערכת הבית הערכות על FHA ו זיכויים הם קצת יותר תלולות מאשר על משכנתאות טיפוסי (ויקר יותר). אורבן נדלן מעריכה כי הקונים נדרשים לבצע הערכות בסיס מסוימות וכן להעריך את הערכת השוק של הנכס. למרות העובדה כי ביקורות אלה אינם כמו התלילות הראשונית כמו הערכת בית מומחה לא צריך לראות כתחליף, פעם אחת התיקונים נדרשים.

אלה עלויות נוספות סוחר לא יהיה מחויב לשלם עבור מישהו מקבל מימון מקובל, ולכן ההצעה שלך צריכה לשלב דמות הגדולה ביותר עבור תיקונים אלה. אורבן מסבירים כי בדרך כלל, הסוחר מציין מה יכול להיקרא גם כרטיס בלתי מוגבל לרכוב, והם מעדיפים לא.

בינתיים, כל דמות שאתה מכניס תשפיע על כל ההשלכות של הלהקה להתייעץ על עלות. על סיכוי כבוי כי אתה שם 500 $ כמו מד, סוחר יכול להיות 500 $ פחות דיון על העלות שלהם. אם לא נדרשים תיקונים, ייתכן שיהיה ברשותך את היכולת לקבל את הבית עבור $ 500 לא כמו מה שאתה ואת הסוכן כפי שהוסכם על העלות. ממספר הכתבות של אורבן נדל"ן עולה הטענה כי ההסדר הוא להוסיף הוראה ההצעה שלך הולך משהו כזה. "במקרה זה נדרש עלות התיקונים לא כמו הסכום הגדול ביותר המותרת, השפע יזוכה עלויות הקונה של הקצה."