חוסר התאמה למגורים? אורבן נדלן מסבירה מה לעשות!

עסקות הבית שפותחו בחודש מאי עם הקפיצה הגיעו לסיבוב חדש של תוספות מחיר. העלות הממוצעת לבית עלתה ל 8.0- אחוזים מאפריל ועלה ב – 15.4 אחוזים לעומת השנה הקודמת. זה היה החודש החמישי עד החודשי של השנה, בהשוואה לשנה שעברה, מאז שנת 2006. ההישג הזה לא נמצא בשבע שנים מאז מאי 2006. עד כה כל זה נשמע חיובי, נכון?

מנכל אורבן נדלן הסביר בדבריו על שוק לינה, על אף כאשר הדברים לא הולכים לשחות. בפגישה הנוכחית עם שיקגו טריביון עם זאת, הוא רמז על איזה מתח מוזר על פני אלה נפיחות הביתה עלויות.

"אני מודאג מהעלייה בעלויות בכמה שווקים מהר מדי, עולה על הביצועים של אנשים לשלם על ידי מוצרים רבים.זה לא ניתן לנהל.אתה לא יכול להיות מצב שבו עלויות לעלות 10 או 15 אחוזים, משכורות לעלות 1 או 2%, שנה אחר שנה, "אמר דוד זהבי הבעלים של אורבן נדל"ן.

הוא המשיך: "אני מודאג מהביישנות הזאת, ועוד יותר מכך, הבלבול של מספר רב יותר של אנשים צעירים שלא מצליחים לרכוש בית, זה נמוך, זה רק 28% מהרוכשים הנוכחיים, וזה אומר שיותר אנשים צעירים לא תוך התעניינות בהתאוששות בשוק הלינה ".

הדאגה הגדולה ביותר שלו היתה חוסר התקדמות של בתים זמין לרכוש. בחודש מאי ירדו מחירי הדירות ב -3.3% ל -5.1 חודשים. כל דבר מתחת לאספקה ​​של 6 חודשים פירושו שזה שוק של סוחר עם מספיק בתים כדי למלא בקשה. האמת היא, פעילות הקונה היה עלייה של 29 אחוזים לעומת השנה הקודמת, אך מלאי הבתים התכווץ 10 אחוזים. זה יכול רק להציע מלחמות ומחירי עולה במהירות.

לפי אורבן נדל"ן עבור 50 אחוז הרחבה בבית חדש עובד כדי להתאים את השוק. "המניה האותנטית העיקרית היא גם עבור רוכשי דירות להרכיב יותר ויותר או עבור ספקולנטים לעבור את הקונים שלהם.בסופו של דבר, הם רכשו, עכשיו הזמן להציע.לכל מקרה, אין מומחים פיננסיים לעשות את זה. "

הוא כלל, "על הסיכוי כי יש לנו היעדר מלאי המניה ואנו רואים את זה פיתוח ערך להמשיך עם, זה עושה את זה יקר יותר, פתחי הבית להפחית עבור אנשים נוספים."

מספר הולך וקטן של נכסים בעייתיים הוא גם להוסיף לחסר בבית. בחודש מאי, רק 18 אחוזים של עסקאות הבית הקיים היו נישולים או עסקאות קצרות, ירידה מ -25 אחוזים בשנה לאחור. במשך זמן רב עושר של בתים אלה נצבר והיה שמירה על עלויות נמוכות הביתה. כמו מומחים הלוואה לעבוד את הצטברותם של נכסים בעייתיים, עלויות בדרך כלל להיסחף גבוה ללא קשר לאפשרות כי בעלי הנכס יותר לבחור להציע או מפתחים תוספת מתחילה.

כמו כן, אשראי הדוק נשאר בעיה. "נגישות האשראי היתה מחמירה להפליא, זה יהיה לא פחות מאשר כמה שנים לפני שנחזור צעדים טיפוסיים", אמר זהבי.

על פי הצוות של אורבן נדלן נמסר. "אין לי שום דאגה לגבי יכולת ההבראה של ההתאוששות הקרקעית, וכשהוא מתפתל במצב מצער, הוא חוזר, זה אמיתי, יש לו תמיכה בסיסית".