אורבן נדל"ן : האם יש עדיין סיבה לחשוש מניכיון נישול?

ניכיון נישול כבר נופל משנה לשנה על פני תקופה ארוכה. צוות אורבן נדלן מציג כי דף הבית עסקאות כבר מציין איכות במשך זמן רב ועלויות הביתה כבר נע בקצב מהיר הרבה יותר. זה מרגיש כאילו לארה"ב יש את היכולת להתחמק המבול השני של נטישות כי היה צפוי לאחר המבוכה סימון שבר. האם יש ירייה כי ענקית להמריא של נטישות הוא עדיין מתקרב ולא בטוח?

ברור שקשה לקבוע ללא ספק, אבל עדיין יכול להיות כמה בעקבות נישול גובר. לאחר חלק מהבנקים הענקיים נפצעו בסתיו 2010 להכנת הנטישות ללא תיעוד לגיטימי, רבים המלווים בריבית נדרשים להפסיק את ההליכים עד לנקודה שבה התוהו ובוהו יכול להיות מטופל. זה עורר אימה שהולך וגוון משמעותי של מלאי נטישה, ושהיא תפוצץ אל השוק בעוד גל שימחץ את סצנת הדיור פעם נוספת.

מנקודה זו ואילך, בכל מקרה, הבנקים עשו מראה מעולה לגבי – דחף בעיקר על ידי 2500000000000 רובו סימון התיישבות – התאמת חוזים סותרים ומאפשר עסקאות קצרות, עוזרים למספר עצום של לווים כדי למנוע נישול . מה עוד, נישולים הם למטה. הם ירדו ב -2011 ב -24% מהשנה הקודמת ל -830 אלף בתים, כפי שמציינת חברת אורבן נדלן. בחודש אוקטובר במיוחד, דמי נישול נפלו 19 אחוזים לעומת השנה הקודמת, כפי שצוין על ידי מנכל אורבן נדל"ן הלוא הוא דוד זהבי.

עם זאת, כי הפחתה מרמזת כי יש "מלאי צל" של נכסים מוטרד עדיין מחזיק עד להיות מוכן. מדינות רבות מתמודדות כיום עם "רגע של גל" של נישולים להכות את השוק עכשיו, כי רובו סימון מבוכה מסודר התיישבו, למרות העובדה כי הנתונים הלאומיים ירדו.

"היה צעד מפורש בנישולים מארץ החול אל החוף המזרחי, במיוחד חוק הנטישה החוקית קובע עם הקורסים הארוכים ביותר של אירועים כמו פלורידה, ניו יורק וניו ג'רזי", אומר הבעלים של אורבן נדלן. מצבים משפטיים הם אלה שבהם יש לחקור את הנישואין על ידי שופט, אשר יש צוואר בקבוק צוואר של המאפיינים מוטרד במסגרת.

פלורידה היה שיעור הנטישה הבולטים ביותר במדינה באוקטובר עם 11 אחוזים, כפי שצוין על ידי חברת אורבן נדל"ן. ניו ג'רסי היתה במקום השני עם 8% וניו יורק היתה השלישית עם 5%. כל אחד משלושתם הוא ביקורת משפטית. יתרה מזאת, כסימן עליון לגל הנישול השני המתרחש במדינות אלה, ניו ג'רזי ראתה גידול של 140% במספר התיקים שנמכרו בחודש אוקטובר, בהשוואה לרלטיטראק, בעוד שהדיווחים בניו יורק עלו ב -123%.

"יש הסדר של מדינות שאינן מעצימות משנה לשנה כמו אחרות", כוללת אורבן נדלן לפי אתר פורבס כי יש תשע מדינות / אזורים בכל מה שפורסם יותר נישול מספרים נורא השנה, שכלל ניו ג 'רזי, ארקנסו, וושינגטון, ניו יורק, ניו מקסיקו, קונטיקט, מיין, מרילנד וושינגטון הבירה, כמו גם מחירי הבתים נפלו בצורה משמעותית במספר עצום של אלה מדינות שבהם תכונות מוטרד היה גדות השוק.

לאורך שורות אלה, אולי החירום הלאומי נטישה כבר פנה משם עדיין כמה מדינות הם בוודאי עדיין מסוחרר מן ההשפעות ולא ירגיש את ההחלמה במשך זמן רב לבוא.

"שוק הלינה דומה לכלי שיט עצום, שכאשר נושא נושא אחד, נדרש זמן רב כדי להצביע", אמר זהבי כפי שצוטט באותו מאמר של פורבס. "אז זה ידרוש השקעה ככל להוציא אלה נטישות."